* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Producenci
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.

Przed zakupem i zastosowaniem mieszanki ziołowej zapoznaj się koniecznie z krótkim poradnikiem.

Zestawy ziół Ojca Klimuszki

Chcesz zadbać o swoje zdrowie, dobre samopoczucie oraz prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu? Sprawdź naszą ofertę mieszanek starannie wyselekcjonowanych ziół, które pomagają zwalczyć różnego rodzaju dolegliwości. Wybierz produkty opracowane według receptur Ojca Klimuszki – pozbądź się bólu stawów, bezsenności, problemów z żołądkiem czy ciągle nawracającego przeziębienia.

Zestawy ziół według receptur Ojca Klimuszki

W naszym sklepie przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę mieszanek ziołowych o wszechstronnym działaniu zdrowotnym. Kompozycje ziół zawierają wysokiej jakości naturalne składniki np. liście melisy, szyszki chmielu, kwiatostany lipy, ziele tacznika czy drapacza. Serdecznie zachęcamy do zakupów.

Zestawy ziół wg O. Klimuszki

do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl