* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł

food detective test na nietolerancjĘ pokarmowĄ cambridge diagnostics

IMG_1285.jpg
  • nowość
Dostępność: Ostatnie sztuki
Wysyłka wciągu: 24h do 2 dni roboczych
Cena: 470,00 zł 470.00
ilość szt.
Kupując ten produkt, zyskujesz 46 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Food Detective to łatwy i bezpieczny w użytku test, do samodzielnego wykonania, badający nietolerancje pokarmowe z natychmiastowym wynikiem. 

Długotrwałe objawy chorobowe takie jak:
- astma,
- otyłość,
- wzdęcia,
- zaparcia,
- biegunki,
- atopowe zapalenie skóry,
- łuszczyca,
- problemy z poczęciem,
- problemy reumatologiczne,
- autyzm
- etc.
są trudne do zdiagnozowania i mogą mieć u podłoża nietolerancję pokarmową lub inaczej ukrytą nadwrażliwość na pokarmy. W takich przypadkach, we krwi można wykryć zwiększoną ilość przeciwciał klasy IgG (immunoglobulina G) przeciwko pokarmom, których organizm "nie lubi". Ocenia się, że u około 45% populacji można rozpoznać nietolerancję pokarmową. Aby zapobiec objawom chorobowym, często wystarczy wyeliminować z diety produkty nietolerowane.

Test Food Detective, z pomocą próbki krwi wykrywa pokarmy powodujące nadprodukcję przeciwciał klasy IgG. Pomimo, że nietolerancji pokarmowej towarzyszy wiele nieprzyjemnych objawów i przewlekłych zaburzeń, w przeciwnieństwie do alergii pokarmowej, jest mało prawdopodobne, ażeby nietolerancja pokarmowa stanowiła bezpośrednie zagrożenie dla życia.

Jeżeli Food Detective test wykaże podwyższone stężenie przeciwciał IgG przeciwko konkretnemu pokarmowi, zaleca się wyeliminować go całkowicie z diety i zastąpić innym z tej grupy na co najmniej 3 miesiące. W ten sposób odciążony z nagromadzonych kompleksów organizm, zregeneruje siły witalne i odpornościowe układu immunologicznego. Jeżeli badanie wskaże na nietolerancję wielu pokarmów, zaleca się wówczas redukować ilość danego pokarmu w diecie aż do całkowitego wyeliminowania.

Trwa promocja - do każdego testu Food Detective wysyłamy książkę "Kompendium Nietolerancji Pokarmowej - kiedy jedzeNIE szkodzi" gratis! Zapas ksiązek został wyczerpany

Produkty powiązane

Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.
do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl