* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Producenci
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.

Oferujemy naszym klientom suplementy, herbaty, zioła, przyprawy i wiele produktów ekologicznych. Na tej stronie znajdą Państwo produkty z ekstraktami roślinnymi i witaminami. Proponujemy m.in. suplement diety ProMigren, który zawiera wiele naturalnych składników. Są to m.in. ekstrakty z korzenia różeńca górskiego, liści złocenia maruny, nasion wiesiołka dwuletniego. W skład tego preparatu wchodzi też ryboflawina, czyli witamina B2. Jest potrzebna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, wspomaga produkcję dopaminy i serotoniny (potocznie nazywanymi hormonami szczęścia). Złocień maruna zawiera partenolid - związek, który według doniesień naukowych, jest prawdopodobnie odpowiedzialny za niwelowanie migreny i bólu głowy, wykazuje również właściwości przeciwreumatyczne i przeciwastmatyczne.

W naszej ofercie znajdują się też kapsułki z ekstraktem z kory wierzby białej. Składnik ten zawiera pochodne kwasu salicylowego, występujące też w aspirynie. Jeśli nie jesteś pewny czy nasza oferta jest dla Ciebie, zadzwoń do nas lub wyślij maila – nasi specjaliści pomogą Ci podjąć decyzję.

do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl