* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Producenci
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.
Opcje przeglądania

W naszej ofercie znajduje się naturalny koncentrat o świeżym, cytrynowym zapachu, który przeznaczony jest do mycia i czyszczenia takich miejsc, jak:

  • klatki schodowe,
  • mieszkania,
  • poczekalnie,
  • hale sportowe i magazynowe,
  • szkoły,
  • obiekty administracji i komunikacji publicznej.

Skutecznie usuwa zabrudzenia, hamuje rozwój chorobotwórczej mikroflory, biodezynfekuje oraz redukuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając delikatny, organiczny aromat. Produkt ulega biodegradacji.

Oferujemy również w pełni naturalny preparat, który zawiera pożyteczną mikroflorę. Przeznaczony jest do rozpylania w celu dezynfekcji pomieszczeń i przedmiotów oraz neutralizacji odorów. Jest bezpieczny nie tylko dla ludzi, ale także roślin i zwierząt domowych. Może być stosowany w formie rozcieńczonej z wodą niechlorowaną.

do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl