* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Producenci
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.

Mieszanki ziołowe Ojca Klimuszki na hemoroidy

Hemoroidy to poszerzone żyły w obrębie odbytu i odbytnicy, widoczne jako guzki wokół odbytu. Przy oddawaniu stolca mogą boleć, swędzieć i krwawić. Powstają pod wpływem zaparć (nieodpowiednia dieta, zbyt mała ilość wypijanej wody), siedzącego trybu życia lub niewystarczającej ilości ruchu. Aby złagodzić objawy schorzenia, warto sięgnąć po sprawdzone preparaty oraz specjalne mieszanki ziołowe przygotowane według receptury Ojca Klimuszki.

Maści, tabletki, herbatki ziołowe i wiele więcej

W naszym sklepie znajdziesz łagodzące dolegliwości związane z hemoroidami lecznicze maści i kremy, ziołowe herbaty, a także skuteczne tabletki. Zachęcamy do wygodnych zakupów online!

Fitoterapia hemoroidów według dr. B. Fiałkowskiego polega na stosowaniu środków roślinnych:

wewnętrznie – napary z ziół usuwające zaburzenia w naczyniach krwionośnych
zewnętrznie – odwary z ziół do nasiadówek, usuwające stany zapalne, rozprowadzające nadmiar zgromadzonej krwi w guzach
doodbytniczo – odwary z ziół stosowane jako lewatywy lub wlewki, normujące ukrwienie śluzówki, usuwające odczyn zapalny, wprowadzające do krwiobiegu niektóre substancje roślinne

do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl