* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Producenci
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.

Kandydoza (drożdżyca) objawia się nadmiernym namnażaniem w ludzkim organizmie grzybów z rodzaju Candida. Atakują one najczęściej błonę śluzową przewodu pokarmowego, jamę ustną, układ moczowy oraz fałdy skórne. Mogą powodować ogólne osłabienie organizmu, nadkwaśność, niestrawność, dolegliwości skórne, zaparcia i wzdęcia, a także biegunki podróżnicze oraz przykry zapach z ust.

Kapsułki dostępne w naszej ofercie mogą wspierać utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej w przewodzie pokarmowym. Oferujemy suplementy, które zawierają w składzie ekstrakt z pestek grejpfruta i oregano, czosnek, kaprylan magnezu, orzech szary oraz siedem różnych szczepów bakterii.

W ofercie sklepu Ziołowa.pl znalazł się także olejek z dzikiego oregano. Zawiera witaminę A i C oraz flowanoidy i fenole. Zawartość naturalnego karwakrolu w produkcie wynosi 90%. Proces produkcji odbywa się bez użycia syntetycznych składników. Warto pamiętać, że suplementy diety stanowią wyłącznie uzupełnienie zdrowego i zbilansowanego odżywiania.

do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl