* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Producenci
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz produkty, których celem jest pomóc w zmaganiach organizmu z alergią. Dostępne są w wielu formach, w tym jako herbaty, kremy, tabletki czy chociażby oleje roślinne (np. z czarnuszki). Znajdziesz tutaj również mydła probiotyczne, które różnią się swoim składem o tych stojących na półkach supermarketu. Sprzedajemy również nasiona roślin bezpośrednio, byś mógł posadzić je we własnym ogródku.

Alergia – przeszkoda w codziennym funkcjonowaniu

Zależnie od poziomu jej natężenia, alergia może przejawiać się wieloma nieprzyjemnymi reakcjami organizmu na pyłki, sierść zwierzęcą lub inne czynniki zewnętrzne. Dlatego warto jest wspomóc nasz układ immunologiczny w walce z owym zjawiskiem, byśmy mogli bezproblemowo wypełniać codzienne obowiązki. Warto zaznaczyć, iż przed użyciem któregokolwiek z produktów dostępnych w poniższym katalogu należy skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który poinformuje o potencjalnym zagrożeniu wynikającym z łączenia przyjmowanych leków z nowymi specyfikami.

HOUTTUYNIA NALEWKA 1:1 50ml NANGA houttuynia nalewka 1:1 50ml nanga
Producent: NANGA
Cena: 34,90 zł
szt.
szybki podgląd
KAILAS 20g AYURVED kailas 20g ayurved
Producent: Ayurved
Cena: 31,90 zł
szt.
szybki podgląd
CZARNUSZKA 200gr VITSOL czarnuszka 200gr vitsol
Producent: VITSOL
Cena: 11,90 zł
szt.
szybki podgląd
CZARNUSZKA NASIONA 50G KAWON czarnuszka nasiona 50g kawon
Producent: Kawon
Cena: 4,90 zł
szybki podgląd
  • nowość
do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl