* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Producenci
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.

Krzem należy do tej grupy makroskładników, które są niezbędne do poprawnego funkcjonowania organizmu. Wpływa m.in. na stan skóry, włosów i paznokci. Chroni także przed osteoporozą, żylakami oraz spadkami odporności. Dlatego też, z racji jego dobroczynnych właściwości, umożliwiamy jego zakup w naszym sklepie internetowym. Proponujemy go w wersji organicznej np. w postaci koncentratu, który zawiera 2500 mg krzemu w 50 ml płynu.

Krzem na stawy, kości, skórę i nie tylko

W pewnym wieku dostarczanie krzemu wraz z jedzeniem jest niewystarczające dla organizmu. Wówczas konieczna staje się jego suplementacja. W naszym sklepie internetowym oferujemy go m.in. w postaci koncentratu, tabletek, płynów uzupełnionych borem czy żeli do twarzy. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz terminowe wysyłki. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl