* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Producenci
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.

Pierwiastki i minerały

Masz problem z rozdwajającymi się końcówkami, drżeniem powiek lub mięśni? Bardzo prawdopodobne, że w Twoim organizmie brakuje pewnych mikro oraz makroelementow. A może zdiagnozowano u Ciebie niedoczynność tarczycy i zalecono odpowiednią suplementację? W naszym sklepie znajdziesz najróżniejsze pierwiastki oraz minerały, takie jak żelazo, krzem, bor czy magnez – wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

 

Jod i selen na tarczycę

Zdiagnozowano u Ciebie niedoczynność tarczycy? Poznaj właściwości selenu oraz jodu! Oba pierwiastki są niezbędne dla prawidłowej pracy tarczycy, ale w różnym zakresie. Selen jest silnym przeciwutleniaczem, który w połączeniu z witaminą E wspomaga układ krwionośny, a nawet chroni przed niektórymi nowotworami. Tymczasem jod nie tylko ma ogromny wpływ na prawidłową pracę tarczycy, ale także na przemianę materii, stan skóry i włosów. Dostępny jest w m.in. w postaci bio koncentratu oraz Jodavitu – opatentowanego suplementu diety z różnymi związkami jodu.

 

Krzem na stawy i nie tylko!

Zaobserwowałaś u siebie osłabienie, kruchość paznokci, pierwsze pajączki na nogach? Warto zastanowić się nad suplementacją krzemu, jednego z najważniejszych pierwiastków obecnych w ludzkim ciele. Zalecany jest często na wzmocnienie odporności, stawów oraz naczyń krwionośnych. W naszym sklepie znajdziesz krzem do twarzy i ciała w formie żelu, organiczny 2500 MG, który nie zawiera parabenów, konserwantów ani GMO, a także unikalne połączenie tego pierwiastka z borem. Obserwujesz u siebie inne objawy albo zastanawiasz się nad suplementacją żelaza lub magnezu? Zapraszamy do zapoznania się z bogata ofertą różnych pierwiastków i minerałów!

Żelazo krople 100ml b'nature Żelazo krople 100ml b'nature
Producent: b'nature
Cena: 139,90 zł
szybki podgląd
Żelazo krople 20 ml b'nature Żelazo krople 20 ml b'nature
Producent: b'nature
Cena: 44,90 zł
szybki podgląd
BIOMAGNEZ  500 MG 20 SASZETEK BIOFARMACJA biomagnez 500 mg 20 saszetek biofarmacja
Producent: Biofarmacja
Cena: 37,90 zł
szybki podgląd
ZINC CITRATE CYTRYNIAN CYNKU 50MG SWANSON zinc citrate cytrynian cynku 50mg swanson
Producent: SWANSON
Cena: 18,90 zł
szybki podgląd
CHLOREK MAGNEZU  300 g ZIOLOWA.PL chlorek magnezu 300 g ziolowa.pl
Producent: VITSOL
Cena: 7,50 zł
szt.
szybki podgląd
CHLOREK MAGNEZU 1000g ZIOLOWA.PL chlorek magnezu 1000g ziolowa.pl
Producent: VITSOL
Cena: 19,90 zł
szt.
szybki podgląd
do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl