* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Producenci
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.

Pierzga ze sklepu Ziołowa.pl

Pierzga to nic innego jak skoncentrowany, przetworzony przez pszczoły pyłek z dodatkiem miodu, zalany propolisem. Dzięki fermentacji z udziałem kwasu mlekowego jest to substancja o wiele lepiej przyswajalna niż sam pyłek. Pozostaje przy tym świetnym źródłem łatwo przyswajalnych witamin, minerałów i innych substancji, niezbędnych do funkcjonowania ludzkiego organizmu. Pierzga wywiera pozytywne ogólnoustrojowe działanie – od wpływu na metabolizm po leczenie schorzeń układu rozrodczego. W naszym sklepie znajdziesz Pierzgę ks. Eugeniusza Marciniaka.

 

Na jakie schorzenia warto spożywać pierzgę?

Pierzga z naszego sklepu, to znane, polecane remedium na wiele schorzeń. Wspomaga metabolizm, obniża poziom cholesterolu, pomaga wyrównać ciśnienie krwi. Działa wspomagająco w stanach anemii i niedoboru witamin. U kobiet w ciąży zapobiega poronieniom dzięki zawartości kwasu foliowego. Dla dbających o urodę to nieocenione źródło aminokwasów, wpływających pozytywnie na skórę, włosy, a także paznokcie. W zasadzie nie ma schorzenia, przy którym pierzga nie wywierałaby korzystnego wpływu na organizm. Dorosłym zaleca się spożywanie 1 łyżki stołowej dziennie.

 

Dla kogo pierzga ze sklepu?

Zastanawiasz się, czy pierzga jest dla Ciebie? Jak każdy produkt pszczeli – miód, pyłek, propolis – także i pierzga może uczulać. Należy więc przy jej pierwszym zastosowaniu zachować ostrożność. Poza tym nie ma przeciwwskazań, by spożywały ją dzieci (ale powyżej 2 roku życia), a nawet kobiety w ciąży. Pierzga doskonale wzmacnia organizm. To naturalna substancja polecana najmłodszym zwłaszcza w okresie zwiększonej zachorowalności na przeziębienie oraz grypę. Atrakcyjna forma granulek z pewnością przypadnie do gustu małym smakoszom, chociaż najlepiej pierzgę spożywać po namoczeniu jej w wodzie z dodatkiem miodu. Nie wiesz, gdzie kupić? Odwiedź nasz sklep i zapoznaj się z ofertą.

do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl