* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Producenci
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.

Objawem mogą być lepkie, wilgotne lub mokre dłonie i podeszwy stóp. Zdarza się, że nadmierna potliwość widoczna jest na ubraniu w postaci mokrych plam. Jest to więc wstydliwy defekt estetyczny, który może negatywnie wpłynąć na codzienne funkcjonowanie oraz międzyludzkie relacje osoby dotkniętej tą przypadłością.

W naszej ofercie znajdują się suplementy diety, które zawierają w swoim składzie wyciąg z ziela szałwii. Przypuszcza się, że roślina ta może przyczyniać się do ochrony antyoksydacyjnej organizmu. Podejrzewa się także, że pomaga utrzymać prawidłowy poziom wydzielania potu.

Oferujemy również naturalny, wegański antyperspirant oraz dezodorant w kulce, który zawiera wyciąg z kory dębu i kombinację olejków eterycznych. Jest wolny od soli aluminium oraz alkoholu.

Nasz asortyment tworzą także zioła do zaparzania, takie jak liście orzecha włoskiego i liście szałwii, jak również trawa cytrynowa, czyli przyprawa stosowana do podkreślenia smaku zup, sałatek, deserów, itp. Może także stanowić aromatyczny dodatek do herbat.

do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl