* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Producenci
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.

Pyłek pszczeli – witaminowy cud natury ze sklepu online

Masz dosyć sztucznych witamin, które nie dość, że nie przyswajają się w 100%, to jeszcze zawierają wiele niepotrzebnych dodatków? Czujesz się zmęczony i brakuje Ci energii? A może kolejny sezon chorobowy otworzyłeś grypopodobną infekcją? Matka Natura obdarzyła nas szczególnym produktem, bogatym w najpotrzebniejsze składniki mineralne, enzymy, hormony oraz najważniejsze witaminy. Brzmi jak reklama kolejnego cudownego specyfiku? Sprawdź, czym jest pyłek pszczeli – porzuć na zawsze sztuczne suplementy diety.

 

Czym jest i jak powstaje pyłek pszczeli?

Z pewnością słyszałeś nie raz, jak wiele pracy musi włożyć pszczoła w produkcję miodu. A czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, ile trudu musi sobie zadać, aby znieść do ula pyłek kwiatowy? Biorąc pod uwagę wielkość samego owada oraz to, ile wspomnianego produktu jest w stanie unieść – jest to wręcz tytaniczna praca. Ale samo zebranie mikroskopijnych ziarenek z kwiatów to nie wszystko. W kolejnym etapie insekt zwilża je odrobiną miodu, śliny i zanosi do ula, gdzie uformowane wcześniej granulki pszczele robotnice upychają w komórki, zalewając propolisem. W ten sposób powstaje pierzga.

 

Dlaczego pyłek pszczeli to prawdziwe złoto?

Czy wiesz, że pyłek pszczeli jest bogaty w niemal wszystkie substancje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu ludzkiego? To nieocenione bogactwo witamin, minerałów, mikro- i makroelementów oraz enzymów. Odtruwa, regeneruje, wzmacnia organizm. Jest źródłem młodości, a także witalności. To także prawdziwa skarbnica białka, które dzięki częściowemu przetrawieniu jest doskonale przyswajalne przez człowieka. Pyłek ma wiele zastosowań – od wzmacniania organizmu po infekcjach po leczenie chorób takich jak zapalenie siatkówki oraz niedoczynność tarczycy. Warto przy tym pamiętać, by kupować produkt z zaufanego źródła o wyrobionej renomie. W naszym sklepie znajdziesz pyłek księdza Eugeniusza Marciniaka, który spełnia te wymagania.

do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl