* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Producenci
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.

By rany i odleżyny skutecznie się regenerowały, przy większości przypadków nie wystarczy jedynie ich dezynfekcja. Dlatego przygotowaliśmy szereg produktów, które mają za zadanie czasami pomóc w przywróceniu uszkodzonych tkanek do ich wcześniejszej formy. Znajdziesz tutaj zarówno łatwe w aplikacji żele, jak i napary oraz inne formy pomocnych środków. Przywróć więc pełną sprawność działania, byś mógł wrócić do wykonywania powierzonych Ci zadań.

Rany i odleżyny – jak sobie z nimi radzić?

Gdy na naszym ciele pojawi się rana, najważniejsze jest jej odkażenie. Zmniejszamy wtedy do minimum ryzyko zakażenia. Musimy pamiętać jednak, iż w celu odpowiedniego zagojenia się owych obrażeń powinniśmy skorzystać ze środków, które umożliwią poprawną regenerację organizmu. Właśnie dlatego dostępne w naszym sklepie internetowym żele oraz inne produkty są wybierane przez naszych Klientów, którzy cenią sobie kontrolę nad rozwijaniem się blizn oraz innych pozostających na stałe znaków przypominających o działaniach podjętych w przeszłości.

MAŚĆ L-MESITRAN 20g maŚĆ l-mesitran 20g
Producent: BestMI
Cena: 43,90 zł
szt.
szybki podgląd
MAŚĆ L-MESITRAN 50g maŚĆ l-mesitran 50g
Producent: BestMI
Cena: 63,90 zł
szybki podgląd
ŻEL L-MESITRAN SOFT 15g Żel l-mesitran soft 15g
Producent: BestMI
Cena: 34,90 zł
szt.
szybki podgląd
ŻEL L-MESITRAN SOFT 50g Żel l-mesitran soft 50g
Producent: BestMI
Cena: 61,90 zł
szybki podgląd
ARNIKA KOSZYCZEK 25g KAWON arnika koszyczek 25g kawon
Producent: Kawon
Cena: 8,50 zł
szt.
szybki podgląd
do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl