* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Producenci
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.

Selensuplementy

Selen to pierwiastek śladowy, który pełni ważną funkcję w organizmie ludzkim. Do jego zadań należy m.in. ochrona komórek przed stresem oksydacyjnym. Jest on też odpowiedzialny za właściwą pracę układu odpornościowego, a także przyczynia się do prawidłowego przebiegu procesu spermatogenezy. Wpływa na kondycję włosów i paznokci. Jak widać, selen jest niezwykle ważnym pierwiastkiem, dlatego warto sięgnąć po jeden z proponowanych suplementów, by cieszyć się dobrym zdrowiem.

Wybierz wysokiej klasy suplementy z selenem – zdrowy i silny organizm jest w zasięgu ręki!

Dostępne w naszej ofercie preparaty, zostały stworzone na podstawie sprawdzonych receptur z wykorzystaniem wyłącznie najwyższej jakości składników. Należy zaznaczyć, że selen jest stosowany w profilaktyce nowotworów, jak również pomaga na tarczycę. Jeżeli zależy Ci na dobrym zdrowiu, nie powinieneś zapominać o tym szczególnym pierwiastku. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie i wybierz suplementy odpowiadające Twoim potrzebom. Zapraszamy do zakupów.

do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl