* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Producenci
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.

W ofercie naszego sklepu znajdują się suplementy diety, które mogą wspierać utrzymanie zdrowych zębów oraz dziąseł. Oferujemy preparaty takich producentów, jak: Aboca, Oleofarm, Ziaja, Herbapol Poznań, VITSOL, Coral Club i wielu innych. Preparaty dostępne są w formie kremu, kapsułek, proszku przeznaczonego do rozpuszczenia w wodzie, toniku oraz żelu. Suplementy diety zawierają w składzie witaminę K2 MK-7 i D3, kwasy tłuszczowe Omega-3, cynk, wapń, magnez, miedź, mangan i inne.

Asortyment naszego sklepu tworzą także pasty do zębów z naturalnym fluorem, aktywnym węglem, ksylitolem, wyciągiem z zielonej herbaty, ekstraktem z drzewa arakowego i granatu lub bez fluoru. Oferujemy także płyny do płukania jamy ustnej oraz preparaty przeznaczone dla dzieci, np. kolorowe szczoteczki do zębów czy pastę o zapachu poziomek. Produkt nie zawiera ostrych części ściernych, lecz posiada wyciąg z marchwi oraz Kalident.

Oroben Płyn do płukania jamy ustnej 150 ml oroben płyn do płukania jamy ustnej 150 ml
Producent: Aboca
Cena: 35,60 zł
szybki podgląd
SODA OCZYSZCZONA 1000g ZIOLOWA.PL soda oczyszczona 1000g ziolowa.pl
Producent: VITSOL
Cena: 12,90 zł
szt.
szybki podgląd
SODA OCZYSZCZONA 250g ZIOLOWA.PL soda oczyszczona 250g ziolowa.pl
Producent: VITSOL
Cena: 2,50 zł
szybki podgląd
SODA OCZYSZCZONA 500g ZIOLOWA.PL soda oczyszczona 500g ziolowa.pl
Producent: VITSOL
Cena: 6,90 zł
szt.
szybki podgląd
do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl