* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Ciekawostki o miodach i produktach pszczelich 0
Działanie miodów i produkty pszczele

Pyłek kwiatowy można używać w ilości nawet do 2-3 łyżek jednorazowo. Pyłek kwiatowy i pierzga uzupełniają wszystkie niedobory odżywcze. Mają również właściwości antybakteryjne, regeneracyjne. Stanowią także dobry detoks.

Propolis działa przeciwko wszystkim bakteriom i grzybom. Polecany jest także przy raku piersi, prostaty, boreliozie. Powinno się stosować wewnętrznie co najmniej 20% koncentraty propolisu. Nie należy propolisu stosować na noc, ponieważ jest ciężkostrawny.

czytaj całość »
Kwasy humusowe i glinka kaolinitowa: oczyszcanie, odkwaszanie, odżywianie. 0
Kwasy humusowe i glinka kaolinitowa: oczyszcanie, odkwaszanie, odżywianie.

Kwas humusowy i glinka kaolinitowa tworzą NANO-ADDUKT, który dostarcza komórkom wzmacniające substancje odżywcze, regulując jednocześnie równowagę kwasowo-zasadową i wspomagając oczyszczanie organizmu z wirusów, bakterii, grzybów i toksyn (w tym metali ciężkich, a nawet pierwiastków radioaktywnych).

czytaj całość »
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.
do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl