* Teraz mamy nowy, prostszy adres! ZIOLOWAAPTEKA.pl
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kategorie blog
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28
GORĄCZKA i GRYPA - mieszanka ziołowa 0
GORĄCZKA i GRYPA

Grypa i przeziębienie to najczęstsze choroby, które dotykają co roku miliony Polaków. 

Przenosi się pomiędzy ludźmi droga kropelkową (na przykład podczas kichania), a największa ilość zachorowań występuje podczas sezonowych epidemii, powodując ostre objawy

czytaj całość »
PIERZGA - CZYM JEST? 0
PIERZGA - CZYM JEST?

Pierzga, to zakonserwowany przez pszczoły w komórkach plastra pyłek, który następnie w warunkach beztlenowej fermentacji, przy obecności kwasu mlekowego, uległ przetworzeniu.

czytaj całość »
ZIOŁA W WALCE Z PASOŻYTAMI 0
ZIOŁA W WALCE Z PASOŻYTAMI

 

Spotkanie warsztatowo-edukacyjne z możliwością wykonania testu pod kątem obecności: pasożytów, grzybów, wirusów i bakterii oraz krótki wykład nt. „Zioła w walce z pasożytami”.


   

czytaj całość »
SPOTKANIA WARSZTATOWO-EDUKACYJNE - cz.I Spotkania Olejkowe 2
SPOTKANIA WARSZTATOWO-EDUKACYJNE - cz.I Spotkania Olejkowe

SPOTKANIA WARSZTATOWO-EDUKACYJNE

Dla wszystkich, którzy chcą poznać naturalne sposoby leczenia przeziębienia, jak bezpiecznie i skutecznie oczyścić organizm, jak zmniejszyć ryzyko wystąpienia nowotworu, jak wspomóc leczenie Hashimoto i wiele innych zagadnień.

Tematy dotyczą zastosowania naturalnych olejków eterycznych tłoczonych na zimno.

czytaj całość »
ŻYWOKOST LEKARSKI - przepis na olej 2
ŻYWOKOST LEKARSKI - przepis na olej

Żywokost lekarski znany jest z wielu właściwości leczniczych. Wykorzystywany jest głównie w schorzeniach stawów oraz problemach skórnych. Sprawdź, jak samodzielnie przygotować olej z żywokostu.

czytaj całość »
PROGRAM 4. Toruńskich Spotkań z Medycyną Klasztorną i Ziołolecznictwem 0

PROGRAM

4. edycji Toruńskich Spotkań...

Szanowni Państwo, z radością prezentujemy program tegorocznej edycji Toruńskich Spotkań z Medycyną Klasztorną i Ziołolecznictwem. W tym roku jeszcze więcej ciekawych Spotkań, ponieważ nasz program obejmuje dwa dni - 26 i 27 października. Zapraszamy do wzięcia udziału w całym wydarzeniu...

czytaj całość »
4. Toruńskie Spotkania z Medycyną Klasztorną i Ziołolecznictwem 4
4. Toruńskie Spotkania z Medycyną Klasztorną i Ziołolecznictwem

Centrum Zielarsko-Medyczne Ziolowa.pl serdecznie zaprasza Państwa do udziału w 4. edycji Toruńskich Spotkań z Medycyną Klasztorną i Ziołolecznictwem, które odbędą się 26 i 27 października 2018r. w CENTRUM DIALOGU im. JANA PAWŁA II w Toruniu.

Naszym celem jest popularyzacja i zachęta do korzystania z osiągnięć medycyny klasztornej, do wspierania terapii ziołami oraz lekami i suplementami diety pochodzenia naturalnego...

czytaj całość »
Nowości w Ziołowej Aptece 0

Uwaga, uwaga! Na naszej stronie ruszył program lojalnościowy. Zapraszamy do rejestracji, a następnie:

1. Za każde wydane na produkty 20 zł otrzymujesz 2 punkty. Np. za zamówienie produktów o wartości 151 zł (bez kosztów wysyłki) otrzymasz 14 punktów (za 7 pełnych "dwudziestek" mieszczących się w kwocie 151 zł).

2. Punkty otrzymujesz w przypadku wyboru płatności za zamówienie przelewem bezpośrednio na nasze konto - promocja nie dotyczy PayU/DotPay.

3. Punkty są naliczane po wpłynięciu płatności za zamówienie na nasze konto i po zmianie statusu zamówienia na Płatność zaakceptowana (przelew - program lojalnościowy)

4. Uzbierane w programie punkty możesz wymienić na określone, objęte programem produkty, widoczne w panelu klienta po zalogowaniu na stronie sklepu. Już od 13 pkt...

czytaj całość »
Selen a nowotwory – jak dobrze suplementować selen? 1

Od kilku lat ukazują się liczne publikacje na temat wpływu selenu na powstawanie nowotworów. Zapewne niedobór selenu nie jest jedyną przyczyną zachorowalności na nowotwory, jednak szereg badań pokazuje istotną zależność między niedoborem tego pierwiastka a nowotworami. W Polsce badaniami nad selenem zajmuje się kilkoro naukowców, m.in. prof. Jan Lubiński z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, dr hab. Piotr Suchocki z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Niektóre wnioski naukowe wskazują, że niski poziom selenu we krwi może posługiwać jako marker wielu nowotworów!

Właściwości selenu
Selen jest znany z właściwości antyoksydacyjnych m.in. poprzez zwiększanie poziomu glutationu w komórkach i wspiera układ odpornościowy; jest również mikroelementem...

czytaj całość »
Pierzga i pyłek kwiatowy 2

Pyłek kwiatowy to męskie komórki rozrodcze kwiatów powstające w pylnikach roślin nasiennych. Są one wyposażone w składniki niezbędne do przetrwania gatunku oraz szereg składników odżywczych. Stąd wielorakie właściwości prozdrowotne pyłku kwiatowego i, otrzymywanej z niego przez procesy fermentacji, pierzgi.

Właściwości odżywcze
15-dniowemu badaniu poddano trzydziestu alpinistów, których podzielono na dwie grupy. Pierwsza grupa licząca 20 osób otrzymywała 45g granulatu z obnóży pszczelich (odpowiednik 35g pyłku kwiatowego) na dobę, natomiast druga grupa, licząca 10 osób nie otrzymywała pyłku (grupa kontrolna). Po 15 dniach w grupie osób otrzymujących pyłek stwierdzono statystycznie znamienny wzrost hematokrytu, hemoglobiny, średniej zawartości hemoglobiny w krwinkach czerwonych oraz liczby krwinek czerwonych i białych...

czytaj całość »
ZIOLOWA.pl - Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl