* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.

anyŻ owoc 50g kawon

Dostępność: Dużo w magazynie
Wysyłka wciągu: 24h do 2 dni roboczych
Cena: 4,90 zł 4.90
ilość szt.
Kupując ten produkt, zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

OPIS:

OWOC ANYŻU - Anisi fructus

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany w objawowym leczeniu łagodnych, skurczowych dolegliwości żołądkowo-jelitowych, w tym wzdęć i wzdęć z oddawaniem wiatrów oraz jako środek wykrztuśny w kaszlu występującym w przebiegu przeziębienia. 


SKŁAD:

100g produktu zawiera 100g owocu anyżu.


POSTAĆ:

Zioła do zaparzania 50 g


SPOSÓB UŻYCIA:

Młodzież powyżej 12 lat, dorośli i osoby w podeszłym wieku: ½ łyżeczki (ok. 1 g) rozdrobnionych lub pokruszonych owoców anyżu zalać ¾ szklanki (150 ml) wrzącej wody, naparzać pod przykryciem 15 minut, przecedzić. Pić 3 razy dziennie świeżo przygotowany napar.


CZAS STOSOWANIA:

Nie stosować leku dłużej niż 2 tygodnie.


PRZECIWWSKAZANIA:

Nadwrażliwość na owoc anyżu lub inne rośliny z rodziny selerowatych (Apiaceae, dawniej Umbelliferae-baldaszkowate), takie jak kminek, seler, kolendra i koper lub anetol (składnik olejku anyżowego występującego w owocach anyżu).

Stosowanie u dzieci w wieku poniżej 12 lat nie zostało ustalone z powodu braku odpowiednich danych dotyczących bezpieczeństwa stosowania. Jeżeli objawy nie ustępują w czasie stosowania produktu lub występują działania niepożądane nieopisane na tym opakowaniu należy skonsultować się z lekarzem.


INTERAKCJE:

Brak doniesień.


CIĄŻA I KARMIENIE PIERSIĄ:

Ze względu na brak wystarczających danych nie zaleca się stosowania produktu  leczniczego w czasie ciąży i karmienia piersią.


PROWADZENIE POJAZDÓW I OBSŁUGA MASZYN:

Nie badano wpływu produktu leczniczego na prowadzenie pojazdów i obsługę maszyn.


PRZEDAWKOWANIE:

Nie odnotowano przypadków przedawkowania.


DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE:

Możliwe wystąpienie reakcji alergicznych skórnych oraz układu oddechowego. Częstotliwość występowania tych objawów niepożądanych nie jest znana.


PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, chronić od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności.

 

 

 

do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl