* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.

aboca fitonasal spray pediatric 125 ml

Dostępność: Brak towaru
Cena: 37,90 zł 37.90
ilość szt.
Kupując ten produkt, zyskujesz 2 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Skoncentrowany spray polecany jest we wszystkich przypadkach niedrożności i podrażnienia jam nosowych spowodowanych przeziębieniem, również w połączeniu z objawami grypy i alergii (sezonowej i całorocznej).

Produkt jest przydatny również w przypadku objawów występujących w związku z katarem pochodzenia wirusowego lub bakteryjnego oraz z nieżytem nosa wywołanym przez czynniki mechaniczno-blokujące (skrzywienie przegrody nosowej).

Ze względu na swoje właściwości produkt może być stosowany wielokrotnie w ciągu dnia oraz przez dłuższe okresy. Produkt może być stosowany począwszy od 6. roku życia.

Działanie: 

  • działanie udrażniające, dzięki zbilansowanemu działaniu osmotycznemu, które ułatwia przenikanie wody z zablokowanych tkanek, nie podrażniając i nie wysuszając błony śluzowej;
  • działanie ochronne błony śluzowej dzięki tworzeniu warstwy mukoadhezyjnej oraz działaniu antyoksydacyjnemu.
  • dogłębnie oczyszcza jamę nosową, usuwając nadmiar śluzu i znajdujące się w nim czynniki patogenne, podrażniające i alergizujące (wirusy, bakterie, dym, smog, pyłki, substancje podrażniające itp.). To działanie jest przydatne u niemowląt, które nie potrafią wydmuchać nosa, oraz u dzieci, które robią to w niewłaściwy sposób.

Ze względu na te cechy Fitonasal Pediatric jest zalecany w przypadku kaszlu spowodowanego spływaniem wydzieliny po tylnej ścianie gardła. Zastój śluzu w jamie nosowej oraz obecność mikroorganizmów i substancji alergizujących, poprzez spływanie śluzu po tylnej ścianie gardła, mogą być przyczyną kaszlu lub innych dolegliwości, takich jak ból gardła i zapalenie ucha środkowego

Skład:

TANNISAL-FL: naturalny, standaryzowany kompleks molekularny, złożony z frakcji taninowej i frakcji flawonoidów ( z oczaru wirginijskiego i tymianku), halitu (sól wydobywana ze złóż kopalin, nieprzetworzona chemicznie)

Woda, gliceryna roślinna, naturalny aromat eukaliptusa i naturalny aromat mięty.

Produkty jest w 100% naturalny i nie zawiera konserwantów, emulgatorów i innych sztucznych substancji.

Sposób użycia:

Stosować Fitonasal Pediatric co najmniej 2 razy dziennie, rano i wieczorem, oraz w razie potrzeby.

 Od 6. miesiąca do 1. roku życia

  • Położyć dziecko na boku, umieścić końcówkę atomizera w górnym nozdrzu i rozpylić produkt.
  • Powtórzyć czynność z drugim nozdrzem, kładąc dziecko na drugim boku.

Powyżej 1. roku życia

  • Umieścić końcówkę atomizera w nozdrzu i delikatnie nacisnąć, przytrzymując przez kilka sekund.
  • Oczyścić nos lub, jeśli to możliwe, wydmuchać i rozpylić do drugiego nozdrza.

 

 

Skład:

TANNISAL-FL: naturalny, standaryzowany kompleks molekularny, złożony z frakcji taninowej i frakcji flawonoidów ( z oczaru wirginijskiego i tymianku), halitu (sól wydobywana ze złóż kopalin, nieprzetworzona chemicznie)

Woda, gliceryna roślinna, naturalny aromat eukaliptusa i naturalny aromat mięty.

Produkty jest w 100% naturalny i nie zawiera konserwantów, emulgatorów i innych sztucznych substancji.

Ostrzeżenia:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. Stosować wyłącznie do nosa. Unikać kontaktu z oczami, w razie kontaktu przemyć oczy wodą. W przypadku nieustąpienia objawów należy skonsultować się z lekarzem.

Produkty powiązane

do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl