* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł

banderol w walce z boreliozĄ microbial defense nutramedix 30 ml

Dostępność: Jedna sztuka
Wysyłka wciągu: 24h do 2 dni roboczych
Cena: 146,90 zł 146.90
ilość szt.
Kupując ten produkt, zyskujesz 14 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

BANDEROL MICROBIAL DEFENSE to ekstrakt wytwarzany z kory Otoba parvifolia (Otoba sp.), drzewa rosnącego w Ameryce Południowej. Banderol jest bardzo skuteczny przeciwko Borrelia burgdorferi i koinfekcjom występującym w chorobie z Lyme (boreliozie). Banderol zabija również niektóre grzyby. Niektóre drobnoustroje leczone przez Banderol to: bakterie beztlenowe i tlenowe, Aspergillus (niektóre), Babesia, Bartonella, Borrelia, Candida (niektóre), Chlamydia, wirus cytomegalii, wirusy zapalenia mózgu (niektóre), wirusy zapalenia wątroby (niektóre), wirusy brodawczaka ludzkiego (niektóre), Mucor (niektóre), Mycoplasma, pasożyty pierwotniakowe (wiele), Rickettsia (w tym Coxiella i Ehrlichia).

Niektóre schorzenia leczone przez Banderol to: 

 • ostre i przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego,
 • ostre i przewlekłe infekcje dróg oddechowych,
 • ostre i przewlekłe zapalenie zatok,
 • astma,
 • miażdżyca,
 • zatrucie pokarmowe,
 • choroba z Lyme (borelioza),
 • choroba Parkinsona,
 • łuszczyca,
 • infekcje dróg moczowych,
 • infekcje pochwy.

DAWKOWANIE
1-30 kropli w 120ml wody dwa razy dziennie 30 minut przed posiłkiem (zaczynać od 1 kropli w 120 ml wody dodając po 1 kropli przy każdej dawce).

BADANIA NAUKOWE 

 1. W badaniach poświęconych właściwościom przeciwzapalnym, Banderol NaturaMedix hamował stan zapalny o 84,4%. Porównywano go z najlepiej sprzedającym się i bardzo toksycznym lekiem przeciwzapalnym firmy Pfizer - Feldene (Piroxicam), który hamował stany zapalne o 85,6%, czyniąc Banderol w 98,6% tak skutecznym jak Feldene jako środek przeciwzapalny. Allende, S, "Determination of the possible Anti-inflammatory effect of the product known as Banderol, produced by the NutraMedix Laboratories, LLC, Florida." Universidad de Guayaquil Department of Chemical Sciences, Final Report, 02/16/07
 2. Znaleziono dowody, że dwa naturalne środki przeciwdrobnoustrojowe (ekstrakty Samento i Banderol) miały istotny wpływ na wszystkie trzy znane formy bakterii B. burgdorferi in vitro. Wykazano również, że doksycyklina, jeden z głównych antybiotyków stosowanych w klinice w leczeniu choroby z Lyme, wywierała znaczący wpływ jedynie na formę krętka B. burgdorferi. Datar, A, "In Vitro Skuteczność ekstraktów ziołowych Samento i Banderol na różnych formach morfologicznych Borrelia Burgdorferi." List Townsend. Lipiec 2010

Produkty powiązane

Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.
do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl