* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł

biolatte original Żywe kultury ludzkich bakterii kwasu mlekowego 26 saszetek x 2,5g

Dostępność: Jedna sztuka
Wysyłka wciągu: 24h do 2 dni roboczych
Cena: 169,90 zł 169.90
ilość szt.
Kupując ten produkt, zyskujesz 16 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Firma Biolatte Oy jest znana z dobrej jakości produktόw. Do produkcji nie wykorzystujemy inuliny, ponieważ ten produkt uboczny przemysłu cukrowniczego zwiększa wzrost nie tylko korzystnych bakterii, ale rόwnież patogenów. Dodatkowo może niekorzystnie wpływać na zdrowie, przede wszystkim kobiet. Nasze produkty zawierające bakterie kwasu mlekowego nie zawierają skrobii, ktόra zwiększa wilgotność produktu. Utrzymanie odpowiedniej wilgotności produktu jest kluczowe dla zapewnienia jego dobrej jakości. Skrobie mogą przyczyniać się rόwnież do powstawania alergii ze względu na zawartość nawozów i chemii. Efektywna minimalna ilość bakterii kwasu mlekowego to 1E9 CFU/g, w związku z czym w małych ilościach, takich jak kapsułka, niemożliwe jest umieszczenie więcej niż 5 szczepόw bakterii, przy utrzymaniu odpowiedniej ilości CFU/g (jednostka tworząca kolonie). Biolatte Oy testuje swoje produkty “in vivo” a nie tylko w laboratorium w warunkach “in vitro”.

Skład:
substancje wypełniające (maltodekstryna, celuloza mikrokrystaliczna), żywe kultury ludzkich bakterii kwasu mlekowego:
L. acidophilus, L. casei, E. faecium, L. fermentum, S. thermophilus; substancja przeciwzbrylająca (stearynian magnezu).

1 saszetka zawiera: 7,5E9 CFU* żywych kultur ludzkich bakterii kwasu mlekowego: L. acidophilus, L. casei, E. faecium, L. fermentum, S. thermophilus.

*CFU (z ang. Colony Forming Unit- jednostka tworząca kolonię)

Zalecane dzienne spożycie:
1 saszetka dziennie (wymieszać z wodą) lub według wskazań lekarza.

Zaleca sie 1 dzień przerwy w tygodniu.

 

Produkty powiązane

Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.
do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl