* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł

lenodiar adult 20 kapsuŁek aboca - biegunka, rÓwnowaga jelit

Dostępność: Jedna sztuka
Wysyłka wciągu: 24h do 2 dni roboczych
Cena: 39,90 zł 39.90
ilość szt.
Kupując ten produkt, zyskujesz 2 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

LenoDiar Adult jest innowacyjnym wyborem medycznym, którego działanie zapewnia Actitan-P, naturalny kompleks molekularny, owoc badań Aboca, który redukuje ataki biegunki oraz normalizuje konsystencję stolca, sprzyjając szybkiemu przywróceniu równowagi pracy jelit. Actitan-P zmniejsza stan zapalny błony śluzowej jelit, który zawsze towarzyszy biegunce dzięki dwóm mechanizmom działania:

1. działanie ochronne, uzyskane poprzez utworzenie powłoki o efekcie bariery, która ogranicza kontakt z mikroorganizmami oraz czynnikami drażniącymi;

2. działanie radical scavenger na wolne rodniki, które przeciwdziałają podrażnieniu błony śluzowej.

Dzięki synergii dwóch działań, LenoDiar Adult sprzyja szybkiemu przywróceniu prawidłowego funkcjonowania jelit i równowagi flory bakteryjnej (mikrobiota). Ze względu na swój innowacyjny mechanizm działania, produkt ten działa respektując fizjologię jelit, nie powodując zaparć.

Wskazania:

LenoDiar Adult jest wskazany w leczeniu ostrych biegunek różnego pochodzenia (infekcje wirusowe, objawy grypowe charakteryzujące się biegunką, biegunka jatrogenna spowodowana przyjmowaniem leków, stany stresowe,  nawyki żywieniowe i nieodpowiedni styl życia, biegunka podróżnych, zmiany hormonalne podczas cyklu menstruacyjnego) oraz w leczeniu zaostrzenia biegunek przewlekłych (tak jak np. IBS - zespół jelita nadwrażliwego, biegunka czynnościowa, choroby zapalne jelit, itd.) w połączeniu ze specjalnym leczeniem terapeutycznym. Produkt jest wskazany dla osób dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku życia.

Skład:

Substancje czynne: Actitan-P, naturalny kompleks molekularny tanin (z Rzepiku pospolitego, Pięciornika Kurzego Ziela) i polifenolów (z Oliwki europejskiej i Ostryżu długiego). Zawartość tanin do 7,8%. Produkt zawiera 20 kapsułek po 500mg. Produkt bezglutenowy.

Zawiera ponadto: celulozę mikrokrystalczną. Kapsułka z polisacharydów pochodzenia roślinnego.

Sposób użycia:

Zaleca się zażywanie 2 kapsułek 2-3 razy na dobę, w zależności od stopnia dolegliwości. Jeśli objawy utrzymują się dłużej niż 7 dni, należy skonsultować się z lekarzem.

Uwagi:

Nie stosować w przypadku alergii lub nadwrażliwości na jeden bądź więcej składników.

 

Produkty powiązane

Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.
do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl