* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.

mumio krem 30g bonimed

Dostępność: Ostatnie sztuki
Wysyłka wciągu: 24h do 2 dni roboczych
Cena: 35,90 zł 35.90
ilość szt.
Kupując ten produkt, zyskujesz 2 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Mumio krem przeznaczony jest do pielęgnacji skóry w zakażeniach bakteryjnych i grzybiczych, w okresie przedłużającego się stanu zapalnego a także po ukąszeniu przez owady. Polecany jest również do pielęgnacji skóry dłoni,stóp i paznokci oraz w przypadku skłonności do nadmiernego wysuszania, łuszczenia i rogowacenia skóry. Polecany jest również do masażu w bólach stawów, zwłaszcza kolanowych.

Składniki:

aqua, mumio, dimethicone, cyclopentasiloxane, poly-methylsilsesquioxane, sodium acrylate/acryloyldime-thyltaurate/dimethylacrylamide crosspolymer, isohexa-decane, polysilicone-11, dimethicone/divinyldimethi-cone/silsesquioxane crosspolymer, hydrogenated coco-glycerides, polyacrylate crosspolymer-6, glyceryl steara-te, cetearyl alcohol, stearyl alcohol, behenyl alcohol, palmitic acid, stearic acid, ammonium polyacryloyldi-methyl taurate, polysorbate 20, polysorbate 60, polysor-bate 80, tocopheryl acetate, chlorphenesin, benzoic acid, dipropylene glycol, sorbic acid

Sposób użycia:

Zewnętrznie 1-3 razy dziennie.

Uwaga:

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie stosować na otwarte rany.

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze 25°C, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi.

Masa netto: 30g

Producent: Laboratorium Medycyny Naturalnej Bonimed, 34-300 Żywiec, ul. Stawowa 23

Produkty powiązane

do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl