* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł

neitronik 5grs ochrona prez promieniowaniem elektromagnetycznym

Dostępność: Brak towaru
Cena: 69,90 zł 69.90
ilość szt.
Kupując ten produkt, zyskujesz 6 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Neitronik to specjalna antena, której wymiary wynoszą 30x30x0,6 mm. Krata krystaliczna anteny ma właściwość kryształu, który absorbuje i przekształca energię elektromagnetyczną. Antena jest wzbudzana przez grzejnik i tworzy własne pole, które, wchodząc w interakcję z polem grzejnika, przekształca widmo promieniowania w bezpieczną dla człowieka formę. Urządzenie zmniejsza do bezpiecznego poziomu obciążenie elektromagnetyczne na ludzkim ciele. W pierwszych godzinach po instalacji zmniejsza pole elektromagnetyczne o około 2 razy (w zależności od odległości od monitora) lub 4 razy (w zależności od obszaru).

Neitronik 5GRS - innowacyjny środek indywidualnej ochrony przed promieniowaniem elektromagnetycznym, stworzony z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć w dziedzinie technologii.

Dzisiaj producenci smartfonów, routery Wi-Fi i tablety stale zwiększają moc swoich urządzeń, dostarczając im coraz więcej anten. W wyniku tego poziom zanieczyszczenia elektromagnetycznego stale rośnie, co negatywnie wpływa na zdrowie człowieka.

Neitronik 5GRS dotrzymuje kroku postępowi: charakteryzuje się zwiększoną mocą, która pozwala nam chronić nasze zdrowie w szybko rozwijającym się świecie. Na dzień dzisiejszy to urządzenie jest najlepszą dostępną technologią chroniącą przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Model 5GRS jest szczególnie polecany dla tych, którzy codziennie korzystają z najnowszych wersji smartfonów, routerów i tabletów.

Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.
do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl