* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.

procto-zac memethol barrier spray 10 ml hexanova hemoroidy

Dostępność: Brak towaru
Cena: 99,90 zł 99.90
ilość szt.
Kupując ten produkt, zyskujesz 8 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Data ważności : 14.02.2023

Substancją czynną w  Procto -Zac® MemeThol Barrier Spray jest (1R,2S,5R)-2-izopropylo-5-metylocykloheksanol, wodorowęglan sodu, 3,7-bis(dimetyloamino)feno-5-tioazynowy chlorowodorek, 1,2-propanediol, która aktywuje receptory TRPM8 na nerwach czuciowych i układzie naczyniowym, wywołując uczucie chłodu. To uruchamia syntazę tlenku azotu w komórkach nabłonka. Tlenek azotu przenika do komórek mięśniowych i rozluźnia mięśnie naczyń krwionośnych, powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych. Ponieważ krążenie krwi jest przyspieszone, skrzeplina występująca wewnątrz wypadania zaczyna ustępować.

Sposób użycia:

Uwaga: Przed każdym użyciem Procto-Zac® MemeThol Barrier Spray należy dobrze wstrząsnąć butelką.

W każdym przypadku butelka musi być trzymana w pozycji pionowej.

Zaaplikuj miejscowo 8 razy (1 raz dziennie), jak najbliżej odbytu. Unikać kontaktu ze strefą genitaliów. Przed każdym użyciem dobrze wstrząsać butelką przez co najmniej 5-10 sekund – w przeciwnym razie efekty działania mogą być zmniejszone. Po aplikacji zaleca się odczekanie 1-2 minut w pozycji siedzącej, aby preparat nie spłynął i nie wszedł w kontakt ze strefą genitaliów. Po odczekaniu 1-2 min można z powrotem założyć ubranie. Jeżeli ubranie zostanie założone bezpośrednio po zaaplikowaniu wyrobu, może to spowodować ich zabrudzenie.

W przypadku chorych na hemoroidy stopnia I i II zazwyczaj wystarczająca jest jedna butelka u Procto-Zac® Memethol® Barrier Spray.

W przypadku hemoroidów III i IV stopnia oraz chorych na szczeliny odbytu, należy zastosować dwie butelki Procto-Zac® Memethol® Barrier Spray (bez przerwy w stosowaniu pomiędzy butelkami). Proces leczenia trwa jeszcze przez 20-30 dni. Efekty będą widoczne po upływie tego czasu.

Składniki:

(1R,2S,5R)-2-izopropylo-5-metylocykloheksanol, wodoroweglan sodu, chlorowodorek 3,7-bis (dimetyloamino) feno-5-tioazyny, 1,2-propanediol, wodę oczyszczoną.

Ostrzeżenia :

Pacjenci chorzy na wypadanie odbytnicy i żylaki odbytu nie powinni stosować tego produktu.

Przed użyciem wyrobu należy zaprzestać stosowania wszystkich leków, maści, aerozoli itp. w leczeniu hemoroidów. Użycie Procto-Zac® MemeThol Barrier Spray można rozpocząć po upływie co najmniej 24 godzin od zaprzestania stosowania innych preparatów, a podczas całego okresu leczenia nie należy stosować żadnych innych preparatów bez konsultacji z lekarzem.

 

Produkty powiązane

do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl