* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł

reumaherb 30 tabletek

Dostępność: Brak towaru
Cena: 15,00 zł 15.00
ilość szt.
Kupując ten produkt, zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Reumaherb jest preparatem pochodzenia roślinnego w postaci tabletek powlekanych. Stosowany jest wspomagająco w celu zmniejszenia dolegliwości bólowych w schorzeniach zwyrodnieniowych narządu ruchu. Ponadto preparat wykazuje działanie immunostymulujące, pobudza aktywność komórkową.

Skład:
1 tabletka zawiera:
substancje czynne: 
100 mg wyciągu złożonego z korzenia diabelskiego pazura, ziela jeżówki i kwiatu wiązówki  co odpowiada zawartości: harpagozydu - 0,40 mg, polifenolozwiązków - 1,90 mg, flawonoidów - 0,35 mg,
substancje pomocnicze: 
skrobia ziemniaczana, laktoza, ludipress, poliwinylopyrolidon (PVP), myvatex, stearynian magnezu, metyloetyloceluloza E15, polikol 6000, woda oczyszczona, dwutlenek tytanu E171, indygotyna lak  Sicovit 132, czerwień koszenilowa lak  Sicovit E124.

Stosowanie u dzieci:
Nie przeprowadzono badań. 

Ciąża: 
Ze względu na brak danych potwierdzających bezpieczeństwo stosowania, nie zaleca się stosowania preparatu w czasie ciąży. 

Karmienie piersią: 
Ze względu na brak danych potwierdzających bezpieczeństwo stosowania, nie zaleca się stosowania preparatu w czasie karmienia piersią. 

Prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn:
Stosowanie preparatu nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługę maszyn. 

Stosowanie innych leków:
Dotychczas nie stwierdzono istotnych interakcji z innymi lekami. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych ostatnio lekach, nawet tych, które wydawane są bez recepty. 

Stosowanie:
O ile lekarz nie zaleci inaczej, w chorobach przewlekłych 3 razy dziennie po 1 tabletce, w ostrych stanach zapalnych 3 razy dziennie po 2 tabletki. Po 3 tygodniach kuracji należy przerwać przyjmowanie preparatu na okres 7 do 10 dni, a następnie kontynuować terapię. 

W przypadku zażycia większej dawki leku Reumaherb niż zalecana
Brak danych dotyczących przedawkowania. 

Możliwe działania niepożądane
Jak każdy lek, Reumaherb może powodować działania niepożądane. W trakcie stosowania możliwe jest wystąpienie łagodnych zaburzeń żołądkowo - jelitowych. W przypadku wystąpienia innych objawów niepożądanych nieopisanych w tej ulotce należy poinformować o nich lekarza. 

Przeciwwskazania:

Choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy; postępujące choroby układowe; uczulenie na rośliny z rodziny Złożonych (Compositae = Asteraceae). Nie należy stosować leku przy nadwrażliwości na salicylany lub którykolwiek ze składników. 

 

Produkty powiązane

Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.
do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl