* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.

serrapeptase 40 000 spu 270 kapsuŁek doctor's best

Dostępność: Brak towaru
Cena: 216,80 zł 216.80
ilość szt.
Kupując ten produkt, zyskujesz 20 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Serrapeptaza to enzym, który pomaga w trawieniu białek. Ponadto oczyszcza ze skrzeplin i złogów układ krwionośny i układ oddechowy - zatkany nos, zalegająca wydzielina w oskrzelach, kaszel. Serrapeptaza jest powszechnie znana jako suplement o działaniu przeciwzapalnym.

1. Wspiera zdrowie układu krążenia

Dr Nieper odkrył, że serrapeptaza sprzyja prawidłowemu krzepnięciu krwi i zmniejsza widoczność żylaków. Inne badania wykazały, że serrapeptaza skutecznie usuwa blaszkę miażdżycową bez uszkadzania zdrowych komórek wzdłuż ścian tętnicy. Jako suplement jest często stosowany w połączeniu z nattokinazą.

2. Łagodzi zaczerwienienie

Wiele badań potwierdza, że serrapeptaza łagodzi zaczerwienienia i obrzęki. Wspiera równowagę organizmu na poziomie komórkowym.

3. Pomaga przy obrażeniach pourazowych

Serrapeptaza jest szeroko stosowana w Europie jako wsparcie pourazowe (przy uszkodzeniach takich jak skręcenia i zerwane więzadła), jak również przy obrzękach pozabiegowych pacjentów chirurgicznych.

4. Utrzymuje równowagę płynową i niweluje opuchliznę

Serrapeptaza została zatwierdzona jako standardowy lek przeciwobrzękowy w wielu krajach europejskich. W niemieckim badaniu nad tym enzymem stwierdzono, że może on zmniejszyć obrzęk u pacjentów po operacji kostki nawet o 50% do trzeciego dnia po zabiegu. Pacjenci, którzy przyjmowali serrapeptazę, zgłaszali mniej dolegliwości niż grupy kontrolne. Ponadto pacjenci, którym podawano serrapeptazę, odczuwali komfort szybciej niż ci, którzy nie przyjmowali suplementu.

5. Wspiera zdrowie piersi

W badaniu z podwójnie ślepą próbą stwierdzono, że serrapeptaza zmniejsza wrażliwość piersi i ich obrzęk u 85,7% pacjentów przyjmujących suplement. Wiążę się to z faktem, że enzym ma właściwości fibrynolityczne i proteolityczne.

6. Sprzyja zdrowiu uszu, nosa i gardła

W jednym z badań z podwójnie ślepą próbą pacjenci z ostrymi lub przewlekłymi chorobami ucha, nosa lub gardła stwierdzili znaczącą regresję objawów dzięki przyjmowaniu serrapeptazy. Enzym może zmniejszać lepkość śluzu, ułatwiając w ten sposób jego drenaż.

7. Może być pomocny w zespole cieśni nadgarstka

Ostatnie badania potwierdzają zastosowanie tego enzymu do zmniejszenia objawów związanych z zespołem cieśni nadgarstka. Zespół cieśni nadgarstka to bolesny uraz nadgarstka spowodowany uciśnięciem nerwu biegnącego wzdłuż kości nadgarstka. We wstępnym badaniu na dwudziestu pacjentach, 65% z nich po przyjęciu serrapeptazy wykazało poprawę kliniczną bez skutków ubocznych.

8. Wspiera dobrą kondycję ogólnoustrojową

Serrapeptaza jest wykorzystywana przez organizm w szerokiej gamie funkcji. Enzym ten jest ważny zarówno dla układu nerwowego, jak i dla uszu, nosa i gardła. Jego właściwości są korzystne dla układu oddechowego, prostaty, układu sercowo-naczyniowego i wielu innych części ciała. Mówi się również o pozytywnym wpływie na urazy sportowe, pooperacyjne blizny i zmiany chorobowe, żylaki, oraz o zapobieganiu starzenia, przywróceniu zdrowego metabolizmu fibryny i redukcji białka C-reaktywnego.

Za https://www.muscle-zone.pl/blog/serrapeptaza-korzysci-wynikajace-z-jej-stosowania/

Skład (w 1 kaps):

Calcium 25mg

Serrapeptaza enzym 40,000 SPU

celuloza, wegetariańska kapsułka (celuloza, guma gallen, woda destylowana).

Sposób użycia:

1 kapsułka do 3 razy dziennie przed jedzeniem

Bez GMO, bez glutenu, vagański

 

Produkty powiązane

do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl