* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł

serrapeptase 40 000 spu 90 kapsuŁek doctor's best

Dostępność: Brak towaru
Cena: 88,30 zł 88.30
ilość szt.
Kupując ten produkt, zyskujesz 8 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Serrapeptaza to enzym, który pomaga w trawieniu białek. Ponadto oczyszcza ze skrzeplin i złogów układ krwionośny i układ oddechowy - zatkany nos, zalegająca wydzielina w oskrzelach, kaszel. Serrapeptaza jest powszechnie znana jako suplement o działaniu przeciwzapalnym.

Oprócz leczenia stanów zapalnych, serrapeptazę przebadano w następujących obszarach:

Przewlekłe choroby dróg oddechowych — Suplementowanie serrapeptazy miało pozytywny wpływ na pacjentów z przewlekłą chorobą dróg oddechowych.

W badaniu opublikowanym w Respirology stwierdzono, że uczestnicy, którzy przyjmowali serrapeptazę przez cztery tygodnie, mieli zmniejszoną ilość plwociny rano, zmniejszyła się także jej lepkość i elastyczność, częstotliwość kaszlu i inne czynniki.

Zakrzepy — Dowody wskazują, że serrapeptaza może rozpuszczać martwą lub uszkodzoną tkankę bez uszkadzania zdrowej tkanki i rozkładania fibryny – nierozpuszczalnego białka, które jest głównym składnikiem skrzepów krwi.

Ponadto, eksperci sugerują, że serrapeptaza może pomóc w redukcji blaszek miażdżycowych. Jednak potrzeba więcej badań, aby przetestować skuteczność serrapeptazy w tym obszarze.

Choroba Alzheimera — Zaobserwowano, że serrapeptaza zmniejsza aktywność acetylocholinoesterazy u szczurów, przekształcając czynnik wzrostu i interleukinę-6, które, jak stwierdzono, osiągają wysokie stężenia u osób dotkniętych chorobą Alzheimera.

Badanie wykazało, że doustne podawanie serrapeptazy może odgrywać istotną rolę w modulowaniu pewnych czynników charakterystycznych dla choroby Alzheimera.

Obrzmienie piersi — Obrzmienie piersi jest stanem, w którym piersi matki są pełne mleka, co powoduje ich stwardnienie i obrzęk. Naukowcy postanowili sprawdzić czy serrapeptaza może pomóc w rozwiązaniu tego problemu.

W badaniu opublikowanym w 1989 roku w Singapore Medical Journal, udział wzięło 70 matek dotkniętych obrzmieniem piersi.

Trzydzieści pięć pacjentek, które otrzymały serrapeptazę, zgłosiło poprawę odnośnie bólu, obrzęku i stwardnienia w porównaniu do pozostałych 35 osób, które otrzymały placebo.

Zespół cieśni nadgarstka — W jednym z badań, osobom z zespołem cieśni nadgarstka dwa razy dziennie podawano 10 miligramów serrapeptydazy, łącznie przez sześć tygodni.

Wyniki wykazały, że w 65% przypadków odnotowano znaczną poprawę kliniczną.

Jednak w czterech przypadkach odnotowano nawrót choroby. Konieczne będzie przeprowadzenie kolejnych eksperymentów w celu dalszego ustalenia korzyści płynących ze stosowania serrapeptazy w tym obszarze badań.

Za https://polish.mercola.com/sites/articles/archive/2019/01/14/serrapeptaza.aspx

Skład (w 1 kaps):

Calcium 27mg

Serrapeptaza enzym 40,000 SPU

maltodekstryna, wapń, celuloza mikrokrystaliczna, trójglicerydy średniołańcuchowe, wegetariańska kapsułka (celuloza, guma gallen, woda destylowana).

Sposób użycia:

1 kapsułka dziennie przed jedzeniem

Bez GMO, bez glutenu, vagański

 

Produkty powiązane

do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl