* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.

singularis bacopa monnieri forte 325 mg, 60 kaps

Dostępność: Brak towaru
Cena: 104,90 zł 104.90
ilość szt.
Kupując ten produkt, zyskujesz 10 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

OPIS:

Składniki aktywne BACOPA MONNIERI FORTE – Bacopin 325 mg :
 -  Bacopa monnieri (Bakopa drobnolistna)
– wspomaga pamięć i funkcje poznawcze,
– ułatwia zdolność koncentracji i zdolność uczenia się,
– wspomaga sprawność umysłową,
– łagodzi skutki stresu,

Najwyższa i bezpieczna dawka bakopy  drobnolistnej w 1 kapsułce: 325 mg (185,25 MG BAKOZYDÓW)

BacopinⓇ pobudza przekazywanie impulsów nerwowych poprzez naprawę zniszczonych neuronów. Ponadto poprzez hamowanie funkcji AChE wpływa na poprawę uwagi, polepszenie pamięci i procesów poznawczych powodując zwiększenie pamięci roboczej.

 MECHANIZM DZIAŁANIA:

Mechanizm działania BacopinⓇ
Odbudowa zniszczonych neuronów:
pobudzają przekazywanie impulsów nerwowych poprzez naprawę zniszczonych neuronów. Ma to miejsce dzięki zwiększaniu aktywności kinazy, syntezie neuronalnej i przywróceniu aktywności synaptycznej.
Hamowanie acetylocholinoesterazy(AChE):
AChE hydrolizuje neuroprzekaźnik Acetylocholinę. Znajduje się ona w połączeniach nerwowo-mięśniowych i cholinergicznych synapsach mózgowych, gdzie jej aktywność służy do kończenia transmisji synaptycznej. Opisuje się, iż wyższe poziomy AChE odgrywają ważną rolę w progresji choroby Alzheimera.
Bakopa hamuje funkcje AChE w korze mózgowej co prowadzi do zwiększonej dostępności Acetylocholiny. Ułatwia to poprawę uwagi, polepsza pamięć i procesy poznawcze, powodując tym samym zwiększenie pamięci roboczej.

SKŁADNIKI:

Bacopin® (ekstrakt z bakopa monnieri standaryzowany na zawartość 57% bakozydów), składnik otoczki (hydroksypropylometyloceluloza)

Kapsułka wegańska
Nie zawiera żadnych dodatków: w składzie występuje sam Bacopin

DAWKOWANIE:

Dzienna porcja (1 kapsułka) zawiera:

Ekstrakt z bakopy drobnolistnej (Bacopa monnieri) – Bacopin® -200mg, ekstrakt z miłorzębu dwuklapowego (Gingko biloba)- 20mg, ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum) – BioPerine®- 5mg w tym piperyna 4,75 mg.

do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl