* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł

vinilinum balsam szostakowskiego 100 g eljot

Dostępność: Jedna sztuka
Wysyłka wciągu: 24h do 2 dni roboczych
Cena: 54,90 zł 54.90
ilość szt.
Kupując ten produkt, zyskujesz 4 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Składniki:

Ether Polyvinylbuthylicus (eter poliwinylobutylowy – jest to gęsty, lepki płyn bladożółtawego koloru nierozpuszczalny w wodzie.)

Stosowanie:

Stosować na skórę przez przykładanie gazików nasączonych preparatem w niewielkiej ilości lub bezpośrednio na narażone miejsca.

Uwagi

 Przeciwwskazania: Balsam Szostakowskiego nie powinien być stosowany u dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących. Przechowywać w temperaturze poniżej 25, w suchym i zaciemnionym miejscu,w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Typ preparatu: wyrób medyczny
 
Masa netto: 100g.

Producent

ELJOT
Świetlna 18
Zalesie Górne
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.
do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl