* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.

pneumovit zatoki spray do nosa 50 ml

Dostępność: Towar dostępny
Wysyłka wciągu: 24h do 2 dni roboczych
Cena: 18,90 zł 18.90
ilość szt.
Kupując ten produkt, zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Zawarta w składzie hipertoniczna uzdrowiskowa woda: wodorowęglanowo, chlorkowo, sodowa, bromkowo, jodkowo, borowa, skutecznie i delikatnie oczyszcza śluzówkę nosa i ujście zatok przynosowych
Skład:

Hipertoniczny, modyfikowany i oczyszczony roztwór uzdrowiskowej naturalnej wody mineralnej z mikroelementami.

Wskazania i działanie:

Rekomendowany przez UZDROWISKO RABKA. Preparat jest idealnym rozwiązaniem dla osób z zapaleniem zatok przynosowych i towarzyszącym mu obrzękiem błony śluzowej nosa. Zawarta w składzie hipertoniczna uzdrowiskowa woda: wodorowęglanowo, chlorkowo, sodowa, bromkowo, jodkowo, borowa, skutecznie i delikatnie oczyszcza śluzówkę nosa i ujście zatok przynosowych, a wapń zawarty w składzie wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwuczuleniowe. Preparat wspomaga mechanizmy obronne organizmu i wzmacnia odporność na znajdujące się w powietrzu alergeny ( pyłki, kurz.)Pneumovit zatoki:udrażnia przewody nosowe i ujście zatok przynosowych,oczyszcza błony śluzowe przed podaniem leków drogą wziewną,chroni śluzówkę nosa przed nadmiernym wysuszeniem,poprzez naturalne wspomaganie błon śluzowych zatrzymuje zawieszone w powietrzu alergeny,może stanowić wspomaganie leczenia górnych dróg oddechowych,bezpieczny dla alergików, kobiet w ciąży, matek karmiących i osób starszych.PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na jod.Nadczynność tarczycy.Nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania preparatu przez dłuższy czas.

PNEUMOVIT ZATOKI może być stosowany z innymi środkami oraz lekami w tym przypadku powinien być stosowany w pierwszej kolejności.

Stosowanie:

Dzieci (od 1-go roku): 1-2 dawki kilka razy dziennie do każdego otworu nosowego.Dorośli: 1-3 dawki kilka razy dziennie do każdego otworu nosowego.Dla zwiększenia efektów działania wskazane jest stosowanie preparatu kilkakrotnie w ciągu dnia.Przed zastosowaniem preparatu po raz pierwszy należy nacisnąć dozownik 1- 3 razy w celu napełnienia go, aby umożliwić prawidłowe rozpylanie. Przy dłuższej przerwie w używaniu preparatu, może nastąpić mikrokrystalizacja naturalnych związków mineralnych w obrębie końcówki rozpylacza, co może spowodować utrudnienia w dozowaniu. Należy wtedy ściągnąć nakładkę dozownika i przepłukać czystą, chłodną przegotowaną wodą.

Opakowanie ma pojemność 50 ml i zaopatrzone jest w dozownik i specjalną końcówkę donosową z zatyczką.

Z jednego opakowania 50 ml otrzymuje się około 500 dawek.

Produkty powiązane

do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl