* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł

O nas

Jesteśmy polską, rodzinną firmą. Zajmujemy się sprzedażą ziół, leków ziołowych, suplementów, zdrowej żywności i kosmetyków leczniczych. Dysponujemy uprzejmą i profesjonalną kadrą. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Posiadamy bardzo szeroki asortyment.

Początki naszej działalności sięgają 1992r. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w branży zielarskiej w regionie (Toruń i okolice).

Sprzedaż przez internet rozpoczęliśmy w 2007 roku poprzez sklep internetowy "Ziołowa Apteka" (ZiolowaApteka.pl), który powstał w na bazie istniejącego wówczas stacjonarnego sklepu zielarsko-medycznego PHU SZANTA z siedzibą w Toruniu, przy ul. Wojska Polskiego 45C-D.

Sporadycznie prowadzimy także sprzedaż poprzez serwis allegro.pl

Ziolowa.pl czy Ziołowa Apteka (ziolowaapteka.pl)?

Na początku 2018 roku postanowiliśmy zmienić nazwę sklepu internetowego z ZiolowaApteka.pl na Ziolowa.pl. Krótszy adres z pewnością ułatwia wejście na naszą stronę.

Bardzo wielu naszych Klientów, mimo upływu czasu, w dalszym ciągu z przyzwyczajenia nazywa nas potocznie "Ziołową Apteką" i tak poszukuje nas w Google. W związku z tym w dalszym ciągu można wchodzić przez adres ziolowaapteka.pl (bez żadnych dodatkowych znaków interpunkcyjnych).

Prosimy o zwrócenie na to uwagi, gdyż od kilku lat na rynku działają firmy, które "niezbyt elegancko" skorzystały na popularności naszej pierwotnej nazwy "Ziołowa Apteka" i wykorzystują ją do dziś nierzadko wprowadzając zamieszanie u Klienta, co do pewności w jakim sklepie robi on zakupy. Stąd też nasza decyzja o skróceniu adresu do nazwy Ziolowa.pl, w celu uniknięcia zdarzających się czasami nieporozumień.

W internecie prowadzimy także kanał na youtube ZIOLOWA pl, na którym znajdą Państwo wiele ciekawych wykładów z konferencji, których nasze Centrum było współorganizatorem.

Dane firmy

Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira Talarek sp.j.,

ul. Wojska Polskiego 45C-D,

87-100 Toruń,

NIP: 8792702324

Nr konta (PKO BP): 98 1020 5011 0000 9202 0329 0228

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez

formularz kontaktowy,

pod adresem email sklep@ziolowa.pl 

lub telefonicznie pod numerem 566572072,

a także do odwiedzenia naszego sklepu osobiście.

 Serdecznie zapraszamy!

zespół sklepu
ZIOLOWA.pl

 Ziolowa.pl - Toruń

 
Czy chcesz dowiedzieć się
o naszych promocjach?
do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl