* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Producenci

Przed zakupem i zastosowaniem mieszanki ziołowej zapoznaj się koniecznie z krótkim poradnikiem.

Według o. Andrzeja Czesława Klimuszko zioła dają dobre efekty lecznicze, gdy są stosowane w zestawach, zespołowo. O. Klimuszko uznaje wręcz za szkodliwe picie herbat tylko z jednego ziela (np. mięty, piołunu), bowiem może to prowadzić do uszkodzenia różnych narządów. Odpowiednio dobrany zestaw można pić dłuższy czas bez efektów ubocznych, z jednoczesnym dobrym skutkiem zdrowotnym.

Chyba każdy choć raz w życiu słyszał jego nazwisko. Zioła ojca Klimuszko są stosowane z pozytywnymi efektami od lat. Według twórcy niezwykłych mieszanek, napary ziołowe powinny być tworzone z zestawu kilku roślin, by osiągnąć korzystne działanie dla naszego organizmu.

Zestawy ziół wg ojca Klimuszki

Dostępne w naszym sklepie zestawy działają na wiele różnych dolegliwości. By pomóc Ci w znalezieniu odpowiedniego dla siebie zestawu, uporządkowaliśmy je alfabetycznie. Wystarczy, że wyszukasz swoje schorzenie i odnajdziesz na nie remedium.

Stosowanie

By stosowanie ziół przyniosło pozytywne efekty, należy je stosować dokładnie według zaleceń i dawkowania określonego na opakowaniu. Niektóre z nich przeznaczone są do stosowania wewnętrznego, lecz niektóre mogą być stosowane tylko zewnętrznie. Nasz sklep internetowy zachęca do zapoznania się z ofertą.

ZESTAWY ZIÓŁ WG OJCA KLIMUSZKI

Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.
do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl