* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Producenci

Przed zakupem i zastosowaniem mieszanki ziołowej zapoznaj się koniecznie z krótkim poradnikiem.

Według o. Andrzeja Czesława Klimuszki zioła dają dobre efekty lecznicze, gdy są stosowane w zestawach, zespołowo. O. Klimuszko uznaje wręcz za szkodliwe picie herbat tylko z jednego ziela (np. mięty, piołunu), bowiem może to prowadzić do uszkodzenia różnych narządów. Odpowiednio dobrany zestaw można pić dłuższy czas bez efektów ubocznych, z jednoczesnym dobrym skutkiem zdrowotnym.

Chyba każdy choć raz w życiu słyszał jego nazwisko. Zioła ojca Klimuszko są stosowane z pozytywnymi efektami od lat. Według twórcy niezwykłych mieszanek, napary ziołowe powinny być tworzone z zestawu kilku roślin, by osiągnąć korzystne działanie dla naszego organizmu.

Mieszanki ojca Klimuszko

Dostępne w naszym sklepie zestawy działają na wiele różnych dolegliwości. By pomóc Ci w znalezieniu odpowiedniego dla siebie zestawu, uporządkowaliśmy je alfabetycznie. Wystarczy, że wyszukasz swoje schorzenie i odnajdziesz na nie remedium.

Stosowanie

By stosowanie ziół przyniosło pozytywne efekty, należy je stosować dokładnie według zaleceń i dawkowania określonego na opakowaniu. Niektóre z nich przeznaczone są do stosowania wewnętrznego, lecz niektóre mogą być stosowane tylko zewnętrznie. Nasz sklep internetowy zachęca do zapoznania się z ofertą.

Zioła i mieszkanki Ojca Klimuszko

do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl