* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Producenci

Oferujemy Państwu suplementy zawierające m.in. witaminy, minerały: makro- i mikroelementy. Na poniższej stronie prezentujemy produkty, które mają w składzie wyciągi roślinne, wapń, magnez i wiele innych biopierwiastków. Wapń i magnez są niezwykle istotne dla prawidłowego funkcjonowania kości i mięśni: wapń buduje kości i zęby, wpływa na odpowiednie kurczenie się mięśni i serca. Z kolei niedobory wapnia, magnezu, jak również witamin D3 i K2 mogą doprowadzić do osteoporozy. Oferujemy preparaty z kolagenem, związkiem, który jest naturalnym budulcem skóry, włosów, ścięgien. Proponujemy też zestawy witamin C, D, K i wielu innych, kwasy omega, ekstrakty roślinne takie jak bajkalina czy ekstrakt z korzenia hakorośli.

Preparaty i suplementy, które proponujemy są dostępne w różnych formach, np. kapsułek, proszków, maści, serum. Dużą popularnością cieszą się ekstrakty z egzotycznych drzew i roślin niedostępnych w Polsce, oraz mikstury ziołowe, maści niedźwiedzie, borowinowe i konopne.

CRYOSSIL AZ ŻEL na KOLANA cryossil az Żel na kolana
Producent: VITUS
Cena: 22,90 zł
szt.
szybki podgląd
Now Boron 3 mg 100 kapsułek now boron 3 mg 100 kapsułek
Producent: Now Foods
Cena: 29,90 zł
szt.
szybki podgląd
COLAMINA 1000+D3 120 KAPS BIOORGANIC colamina 1000+d3 120 kaps bioorganic
Producent: BIOORGANIC
Cena: 54,90 zł
szybki podgląd
SARSAPARILLA 400 mg 100 kapsułek NANGA sarsaparilla 400 mg 100 kapsułek nanga
Cena: 24,90 zł
szybki podgląd
SILVER MSM 60 KAPSUŁEK MYVITA STAWY silver msm 60 kapsuŁek myvita stawy
Producent: MYVITA
Cena: 31,90 zł
szybki podgląd
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.
do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl