* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Producenci

Suplementy diety, które tworzą naszą ofertę, dostępne są w postaci kapsułek, maści, płynu, kropli, a także proszku do rozpuszczenia w wodzie. Zawierają w swoim składzie magnez, potas, witaminę B6, kwercetynę, czyli bioflawonoid oraz nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3: DHA i EPA. Substancje te mogą wspierać funkcjonowanie układu krążenia.

Obrzęki w postaci wydłużonych i poszerzonych żył, które sprawiają, że przybierają one kręty przebieg, to inaczej żylaki. Ich wygląd zależy w dużej mierze od stopnia zaawansowania zmian oraz czasu trwania schorzenia.

W naszej ofercie znajduje się żel zawierający wyciąg z ruszczyka i owoców kasztanowca, ekstrakt z liści winorośli, olejek miętowy, liście oczaru wirginijskiego oraz wąkroty azjatyckiej. Podejrzewa się, że składniki te mogą działać przeciwobrzękowo, łagodzić uczucie ciężkości nóg, poprawiać mikrokrążenie oraz zapobiegać stanom zapalnym.

Suplementy diety stanowią wyłącznie uzupełnienie zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia.

Koenzym Q10 Liposomalny 100 ml  KENAY koenzym q10 liposomalny 100 ml kenay
Producent: KENAY EUROPE
Cena: 82,90 zł
szybki podgląd
PYCNOGENOL STRONG 60 TABLETEK pycnogenol strong 60 tabletek
Producent: Fin Club
Cena: 209,90 zł
szt.
szybki podgląd
Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.
do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl