* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Producenci

O witaminie B6 przeczytacie Państwo więcej w kategorii "witamina B6". Tutaj natomiast należy wspomnieć, że, wg prac naukowych, połączenie magnezu z witaminą B6, a także z witaminą D oraz selenem zwiększa wchłanianie magnezu z jelita cienkiego. Warto więc przyjmować preparaty łączone magnezu z witaminą b6 i D oraz selenem.

Źródło: Znaczenie magnezu w praktyce lekarskiej. Część I. Przyczyny i objawy zaburzeń gospodarki magnezowej. z Kliniki Gastroenterologii Dziecięcej Akademii Medycznej w Lublinie, kierownik Kliniki: prof. dr hab. Andrzej Papierkowski. © Borgis - Medycyna Rodzinna 1/2002, s. 31-34

Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.
do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl