* dawniej Ziołowa Apteka (ziolowaapteka.pl)!
przejdź do kasy suma: 0,00 zł
Kategorie blog
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Ziołowa Apteka

0

Nazywam się Maria Osłowska-Skwira i od 25 lat prowadzę w Toruniu Centrum Zielarskie ziolowaapteka.pl. Nazwa powstała dzięki… klientom, którzy tak potocznie nazywali naszą zielarnię - ziołową apteką. Nazwa  przyjęła się, a dziś ziolowaapteka.pl jest znaną w branży marką.
 
Ziołowaapteka to moja pasja i miejsce, w którym realizuję swoje hobby. Początkowo zajmowałam się pracą z osobami upośledzonymi umysłowo,  chorymi dziećmi przebywającymi w szpitalach oraz młodymi cukrzykami. Bacznie obserwowałam przyrodę, jej mądrość  i ogromny potencjał jej możliwości terapeutycznych dla człowieka. Dlatego postanowiłam pogłębić ten temat. A chcąc się dzielić swoimi odkryciami z innymi założyłam Centrum Zielarskie ziolowapteka.pl. Kocham ludzi i zawsze chcę im pomóc. I cieszę się jak oni się cieszą.
 
Jestem przekonana, że w naturze znajduje się środek na każdą ludzką dolegliwość - zarówno psychiczną, duchową jak i cielesną. Problem w tym, aby to "coś" odkryć i odpowiednio zastosować. Dziś po wielu latach doświadczenia w ziołolecznictwie jestem przekonana, że tego "czegoś" trzeba szukać najpierw w naszej duszy, a potem w przyrodzie: wśród ziół, minerałów, pierwiastków śladowych itp. Według św. Hildegardy każda choroba somatyczna ma ścisły związek ze stanem ducha i może być wynikiem choroby duszy. Ziołolecznictwo połączyło wcześniej zdobyte wykształcenie z wiedzą z zakresu towaroznawstwa zielarskiego.

Sprzedajemy zioła, leki ziołowe, suplementy i kosmetyki. Pomagamy ludziom chorym, cierpiącym:  słuchamy opowiadań o ich dolegliwościach, udzielamy potrzebnych informacji na temat  naszych produktów, przestrzegamy przed nadmiernym stosowaniem niektórych wyrobów medycznych, które mogą mieć działanie uboczne. Ponadto zachęcamy do właściwego, zdrowego sposobu życia, odpowiedniej diety i ruchu oraz służymy informacją na temat działania profilaktycznego i leczniczego różnych ziół. Uświadamiamy, że ziołami skutecznie można wspomagać terapie zasadniczą.

Załoga Centrum Zielarskiego ziolowaapteka.pl organizuje także Toruńskie Spotkania z Medycyną Klasztorną i Ziołolecznictwem. Celem Spotkań jest pogłębianie wiedzy z zakresu terapii naturalnej, wymiana doświadczeń między zielarniami i aptekami, a przede wszystkim między producentami, lekarzami i naukowcami. Ponadto staramy się uświadamiać osoby, które wymagają leczenia lub suplementacji, iż produkty syntetyczne w wielu przypadkach, można zastępować naturalnymi, a medycyna klasztorna ma w tym obszarze wiele do zaoferowania.

Komentarze do wpisu (0)

Czy chcesz dowiedzieć się
o naszych promocjach?
do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl