* dawniej Ziołowa Apteka (ZiolowaApteka.pl)
przejdź do kasy suma: 0,00 zł

probio ceramika (koraliki) uzdatnianie wody 50 g probiotics polska

Dostępność: Jedna sztuka
Wysyłka wciągu: 24h do 2 dni roboczych
Cena: 22,00 zł 22.00
ilość szt.
Kupując ten produkt, zyskujesz 2 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

ProBio Ceramika to elementy w kształcie koralików, wypalone z glinki, zaszczepione probiotykami. Koraliki rozbijają drobiny wody na mniejsze, poprawiając smak i jakość wody. Ponadto uzdatniają, aktywizują i strukturyzują energię wody.

Sposób użycia:

Bezpośrednio do wody w naczyniach szklanych, ceramicznych, plastikowych, w czajniku do gotowania wody a także w różnego rodzaju filtrach: do użytku domowego, przemysłowych, stacjach uzdatniania wody itp.

 

 

Produkty powiązane

Informacja dotycząca każdego produktu
Uwaga! Zgodnie z prawem UE informacje na temat właściwości suplementu diety oraz jego składników nie mogą sugerować właściwości leczniczych i efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych jak również nie mogą przypisywać jakiemukolwiek środkowi spożywczemu właściwości zapobiegania chorobom lub leczenia chorób ludzi bądź też odwoływać się do takich właściwości. Niniejszym informujemy, że produkt(y) widoczny(e) na tej stronie nie leczy(ą), nie zapobiega(ją) chorobom i nie wywołuje(ą) efektów fizjologicznych charakterystycznych dla produktów leczniczych.
do góry
ZIOLOWA.pl, dawniej Ziolowa Apteka - ziolowaapteka.pl
Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira-Talarek sp.j.
ul. Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl